Hakkımızda

gorsel

20 Yıldır Ankara’da bulunan sürücü kurslarımızda binlerce sürücü adayına temel sürüş eğitimleri verdik. Ancak trafikte yaşanan kaza oranlarını biraz daha olsun indirebilmek adına, trafik bilinci oluşturabilmek için Güvenli ve Emniyetli Sürüş Teknikleri, İleri Sürüş Teknikleri konularında da hem uygulamalı hem teorik eğitimlerimizi Milli Eğitim Bakanlığı’nın verdiği onayla başlattık.

Ankara’nın Sincan ilçesinde 30.000 metrekare kapalı alanda verdiğimiz İleri ve Güvenli Sürüş eğitimlerinde trafikte seyir halinde iken karşılaşabileceğiniz sorunları canlandırıp, uygulamalı eğitimlerimizi tamamlıyoruz.

Skid car ekipmanları ile verdiğimiz eğitimlerde karlı, buzlu ve ıslak zeminlerde aracın savrulması durumunda neler yapılabileceği, kontrolden çıkan aracı tekrar yoluna sokabilmek adına neler yapılabileceği konularında eğitimler veriyoruz.

12841152_10208897007771720_368775188736045832_o

Neden Güvenli Sürüş ?

Türkiye'de her yıl meydana gelen trafik kazalarında ölenlerin sayısı, terör saldırılarından hayatını kaybeden vatandaşlarımızın sayısından daha fazla.

Ayrıca Türkiye'de yaşanan trafik kazalarında ki en büyük hata payı sürücülerimize ait. Trafikte daha güvenli bir şekilde yol alabilmek için Güvenli ve Emniyetli Sürüş Teknikleri eğitimlerine her sürücü katılmalıdır.